Художники про об’єкти для VR проєкту Frontier

20 вересня в M17 відкриється щорічна виставка віртуальної реальності Frontier, яка вперше відбудеться у двох містах: Києві та Харкові. Головною темою стало Reforming space: New monuments, в якій художники дослідили місто та його взаємозв’язки з мистецтвом і створили 25 арт-об’єктів у доповненій та віртуальній реальності. Серед них Аліна Костікова, Артем Волокітін, Вартан Маркар’ян, Віталій Кохан, Влас Бєлов, Ганна Мананкіна, Дарина Фес, Іван Кабаненко, Ілля Новгородов, Костянтин Зоркін, Ксенія Гнилицька, Нікіта Кадан, Микола Малишко, Олександр Мамон, Олексій Золотарьов, Олексій Яловега, Олена Пронькіна, Павло Блінохватов, Петро Гронський, Роман Мінін, Світлана Житня, Факш Діана та Шиман Катерина.

У публічних просторах Києва та Харкова містяни можуть знайти експозиції, що інтегровані у місто за допомогою AR. Для цього треба скористатися додатком, який доступний до завантаження на сайті та QR-кодом, що є на локаціях. 

Побачити об’єкти у VR можна на виставці в Центрі сучасного мистецтва М17 до 17 листопада. В Харкові на роботи митців можна подивитися з 4 до 27 жовтня в артхабі «Самокат».

Добавить комментарий