Лекція Kateryna Ray та Taya Kabaeva

Kateryna Ray — мистецтвознавиця, кураторка, дослідниця сучасного візуального мистецтва, ідеологиня Frontier — VR Art Festival.

Taya Kabaeva — режисерка анімації, VR-artist, медіа-художниця та арт менторка у Sensorama Lab, Carbon та Frontier — VR Art Festival.

1 липня зустрінемось з командою проекту FRONTIER Art festival та поговоримо про взаємодію мистецтва і нових технологій, про можливості створення арт-контенту у віртуальному просторі та переосмислення взаємозв’язків архітектури, публічних просторів та візуального мистецтва.

В Києві та Харкові розпочався проект FRONTIER, фокус-темою якого є «Reforming space: New monuments» — про роль монументальної скульптури й розміщення об’єктів сучасного мистецтва в місті з використанням новітніх технологій VR та AR. Наразі відбувається open call для участі у VR-лабораторії та VR-хакатоні. В результаті учасники запропонують для громадських просторів й галерей сучасного мистецтва Києва та Харкова арт–об’єкти, що будуть створені протягом літа. Восени креатори візьмуть участь у виставці та активностях FRONTIER Art festival.

Добавить комментарий