Лекція Нікіти Худякова

FRONTIER — VR Art Festival –– це проект, в результаті якого 10 команд митців, урбаністів та 3D-моделерів з Києва та Харкова представлять свої роботи в віртуальній та доданій реальностях. Робити це вони будуть за допомогою VR/AR інструментів та маючи на меті не просто створити певний арт-об’єкт, а з орієнтацією на особливості та можливості публічних просторів міста.

Однак поєднання архітектури, урбаністики, мистецтва та VR/AR-технологій задля впровадження якісних змін у життя міст України неможливе без розуміння того, що є VR та як він може використовуватися в якості художнього інструменту.

Тож 22 червня в Києві в рамках Carbon art lito співзасновник проекту VR Forum and Art Festival –– Нікіта Худяков –– розповість про VR як художній інструмент та надасть відповіді на всі питання, що можуть виникнути у тих, хто зацікавився цією технологією. Лекція буде корисною для митців та тих, хто хотів би більше дізнатись про можливості творчої реалізації з використанням VR-технологій та отримати новий досвід у цій сфері.

Добавить комментарий