Мистецтво та social-art проекти

Taya Kabaeva — режисерка анімації, VR-artist, медіа-художниця та арт менторка у Sensorama Lab, Carbon та Frontier — VR Art Festival завітає до Харкова, аби розповісти про можливості VR технології в контексті мистецтва та social-art проектів.

Лекція відбуватиметься в рамках Frontier VR Art Festival — проекту, що спрямований на об’єднання сучасних технологій, мистецтва і досліджень міського середовища. У результаті роботи творчих команд VR хакатонів та лабораторії фестивалю вже восени 46 художників з усієї України презентують об’єкти у віртуальній та доданій реальності в Києві та Харкові. Протягом літа митці, урбаністи, архітектори, громада, девелопери працюватимуть над нестандартними рішеннями та новими художніми сенсами.

Тая розповість про можливості творчості в просторі віртуальної реальності та створення аудіовізуальних проектів і продемонструє реалізовані кейси з використанням таких програм як TiltBrush, Gravity sketch , Blocks и AnimVR. Також на лекції відбудеться live перформанс у віртуальній реальності.

Добавить комментарий