Проект Вартана Маркаряна та Дмитра Сигарева

Простір. Експансія. — проект реалізований на харківському VR хакатоні. «Бажання перенести глядача в світ чарівництва, фантазії, нереальності. Таке відчуття виникає, коли пірнаєш в VR — працюючи з технікою «майбутнього» хочеться трохи зазирнути вперед.

Парки зараз виступають зеленими острівцями — оазисами, місцями, куди ми тікаємо з «лабіринтів стін». Тому я вирішив сконцентрувати всю увагу на об’єктах «Медуз», що будуть створені за допомогою VR та втілені у простір як проекції АR, які змушують нас пофантазувати. До кінця не зрозуміло ким вони є, жителями цього ставка, парку, або це оцифроване минуле, а можливо наша «вигадка» переосмисленого світу», — каже про свій проект Вартан.

У сучасні дні, простори переповнені різними символами і знаками, інформацією, що не дає нам розчинитися в природі, відчути себе наодинці, первісною людиною. На кожному квадратному метрі знаходяться постаменти, увічнені ідоли «епох». Часом вони контрастують один з одним до абсурду. Так, погоджуся, це історія, але можливо їй місце в музеях, де вона буде шокувати гіперболізацією або навпаки захоплювати своєю тонкістю.

Відео-презентація проекта

Добавить комментарий