ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Збір даних
Наша компанія з повагою ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка користується нашим додатком. Ми хотіли б проінформувати Вас про те, які саме дані ми збираємо і яким чином їх використовуємо. Ви також дізнаєтеся про те, як Ви можете перевірити правильність зібраної інформації і дати нам вказівку про вилучення такої інформації. Дані збираються, обробляються і використовуються у суворій відповідності до вимог чинного законодавства України. Дана політика не поширюється на веб-сайти, додатки перехід на які здійснюється за допомогою гіперпосилань, розміщених у нашому додатку.
Використання даних
Ми збираємо інформацію, яка стосується певних осіб, лише з метою обробки і використання, і лише в тому випадку, якщо Ви добровільно надали інформацію або чітко висловили згоду на її використання. Коли Ви використовуєте наш додаток, певні дані автоматично записуються на сервери Компанії для системного адміністрування, а також для статистичних або резервних цілей. Записана інформація містить назву Вашого Інтернет-провайдера, в деяких випадках Вашу ІР-адресу, дані про версію програмного забезпечення Вашого браузера, про операційну систему комп’ютера, з якого Ви відвідали наш веб-сайт, веб-сайт, який Ви використовуєте, щоб відвідати нас, адреси веб-сайтів, які Ви відвідуєте одночасно з нашим веб-сайтом та, за можливості, Ваші параметри пошуку, що привели Вас на наш сайт. Залежно від обставин, така інформація дозволяє зробити висновки про те, яка аудиторія використовує наш додаток. Однак у даному контексті не використовуються жодні персональні дані. Використовуватися може лише анонімна інформація. Якщо інформація передається нашою Компанією зовнішньому провайдерові, вживаються всі можливі технічні та організаційні заходи, що гарантують передачу даних відповідно до вимог чинного законодавства України про захист персональних даних. Якщо Ви добровільно надаєте нам персональну інформацію, ми зобов’язуємося не використовувати, не обробляти і не передавати таку інформацію у спосіб, що виходить за межі вимог чинного законодавства України або зазначається Вами у заяві про згоду. Передача персональних даних здійснюється лише на підставі судового рішення або в іншому порядку, передбаченому чинним законодавством України. Будь-які зміни у Заяві про конфіденційність будуть публікуватися на даній веб-сторінці. Це дозволяє Вам у будь-який час отримати інформацію про те, які дані у нас зберігаються, і про те, яким чином ми їх збираємо і зберігаємо.
Передача даних третім особам
Як правило, ми не надаємо вашу особисту інформацію будь-кому за межами нашої Компанії. Тим не менш, ми можемо поділитися вашою особистою інформацією з довіреною третьою стороною. Ми також можемо надавати Вашу особисту інформацію компаніям, організаціям або фізичним особам за межами нашої Компанії, якщо ми вважаємо, що розкриття інформації є необхідним з юридичних причин. Якщо ми поділимося вашою особистою інформацією з третьою стороною, ми будемо докладемо всіх зусилля, щоб гарантувати, що вона зберігає ваші дані в безпеці, здійснює всі розумні заходи, щоб захистити її від зловживань і використовує її тільки у відповідності з даною політикою конфіденційності та відповідними законами і правилами про захист інформації.
Безпека даних та їх відслідкування

Наша Компанія зобов’язується дбайливо зберігати Ваші персональні дані і вживати усіх запобіжних заходів для їхнього захисту від втрати, неправильного використання або внесення змін.
Згода з політикою конфіденціальності
До цієї Політики періодично та без попереднього повідомлення користувача про таке можуть вноситись зміни та доповнення, у тому числі, при зміні вимог законодавства. Ви можете відслідковувати Політику Компанією на цій сторінці. Якщо протягом зазначеного термну Ви не відмовитеся від їх прийняття в письмовій формі, це означатиме, що Ви погоджуєтеся з відповідними змінами Політики. Просимо час від часу переглядати Політику для того, щоб бути в курсі будь-яких змін або доповнень.
Контактна інформація
Ви маєте законне право знати, якими персональними даними про Вас володіє наша Компанія і як ці дані обробляються. Якщо Ви хочете дізнатися які дані про Вас ми маємо, надішліть листа із запитом і згадкою назви мобільного додатка за адресою: frontiervrfest@gmail.com. Врахуйте, що ми можемо запросити від Вас