Локація: біля нового корпусу Харківської державної академії дизайну та мистецтв, перед сходами, на яких зазвичай сидять студенти. Об’єкт: 7 дерев’яних птахів-скульптур, що відображаються у калюжі води, пролітаючи наче під землею.

Це робота про таємницю, яка доповнює нашу реальність. Людина звикає до кордонів свого сприйняття. Очі збирають тільки той матеріал, що потрібний для існування. Простір вимірюється можливостями тіла. Підземний політ — це рух таємничих істот, його напрям і мета невідомі, його вимір — нескінченність і безмежжя. Можна лише зазирати туди, де він відбувається, поки відчуття реальності не похитнеться. Глядач має дивитися на цю роботу і відчувати, що, крім його особистого світу, є й інші світи.  

У приміщенні академії навчають художників, але зовнішній простір не породжує жодних творчих асоціацій. Тільки вигляд радянської будівлі, яку прикрашають укриті пилом картонні макети у вікнах. Майбутнім художникам потрібне відчуття таємниці, бо саме з нею їм працювати у майбутньому.

Добавить комментарий