20 — 22 вересня у Києві відбудеться FRONTIER — фестиваль про мистецтво та віртуальну реальність. Також фестиваль пройде 4 — 6 жовтня у Харкові.

Проєкт задуманий як щорічна подія, що відбувається в різних містах країни та працює з однією важливою для українського суспільства темою в кількох секторах мистецтва та культури. Цьогорічна тема — Reforming space: “New monuments” — говорить про те, як технології та мистецтво взаємодіють із простором, доповнюють матерію міста та створюють спільний досвід для містян.

У програмі FRONTIER VR Art Festival: виставка в M17 Contemporary Art Center, мистецтво у віртуальній та аугментованій реальності, експозиції, що будуть інтегровані у місто та публічні простори за допомогою AR, шоу-кейси із використання технологій в культурі, перформанси й зустрічі з митцями, екскурсії виставкою, виступи віджеїв й VR-вечірки.

У рамках події в публічних просторах Києва можна буде побачити 6 арт-об’єктів — навпроти Бібліотеки Вернадського, на бульварі Шевченка, в сквері на Либідській площі, на Печерьску неподалік пам’ятнику Пилипу Орлику та на одному з пустирів Троєщини.

До створення виставок та експозицій у місті Києві запрошені 25 українських художників, серед яких: Олексій Золотарьов, Ілля Новгородов, Артем Волокітін, Костянтин Зоркін, Влас Бєлов, Петро Гронський, Віталій Кохан, Микола Малишко, Вартан Маркар’ян, Микита Кадан, Ксенія Гнилицька, Роман Мінін.

З 20 вересня на виставці в Центрі сучасного мистецтва М17 можна побачити 25 досвідів мистецтва у віртуальному просторі та 6 скульптур українських митців. Виставка працюватиме до кінця жовтня, а експозиції в містах доступні в будь-який час з QR-кодом, що є на локаціях, та додатком, який доступний до завантаження на сайті frontierfest.com.ua.
______________________________________________________
За новинами фестивалю можна слідкувати на сторінці у фейсбук Frontier — VR Art Festival. Детальну програму буде опубліковано наприкінці серпня.

Зареєструватись можна за посиланням: https://bit.ly/2XKyH3u

Організатори:
АРТ Оптимісти, Academy of Visual Arts Kharkiv , Congress of Сultural Activists / Конгрес Активістів Культури, M17 Contemporary Art Center
Проект реалізовано за підтримки Український культурний фонд

#frontiervrfest#запідтримкиУКФ

Добавить комментарий