МИСТЕЦТВО У ВІРТУАЛЬНІЙ РЕАЛЬНОСТІ У ХАРКОВІ

4 — 6 жовтня у Харкові відбудеться FRONTIER — фестиваль про мистецтво та віртуальну реальність. 
Проект задуманий як щорічна подія, що відбувається в різних містах країни та працює з однією важливою для українського суспільства темою в кількох секторах мистецтва та культури. Цьогорічна тема Reforming space: “New monuments” говорить про те, як технології та мистецтво взаємодіють із простором, доповнюють матерію міста та створюють спільний досвід для містян.

FRONTIER VR ART FESTIVAL

На фестивалі Frontier VR Art Festival відвідувачі познайомляться з VR–практиками сучасних українських художників та побачать арт-об’єкти у цифровому середовищі громадських просторів міста. 
На вас чекає експозиція в Артхабі “Самокат”, мистецтво у віртуальній та доповненій реальності, інсталяції, шоу-кейси із використанням технологій в культурі, перформанси і зустрічі з митцями, екскурсії виставкою, виступи віджеїв та VR-вечірка.

«FRONTIER. NEW MONUMENTS»

Проєкт продовжить виставка «Frontier. New Monuments», що триватиме до 27 жовтня. В артхабі презентовано чотири унікальні експозиції в трьох реальностях: віртуальній, доповненій та матеріальній. 
«Я вважаю, що мистецтво, яке здатне змінювати суспільство, пропонувати йому позитивні трансформації — це мистецтво, що робить свій вклад у майбутнє. Тому ми й організовуємо цю подію для країни, де віртуальний світ і світ мистецтва стикаються та утворюються нові сенси і нові форми художніх висловлювань».
Катерина Рай, кураторка Frontier.

РОЗКЛАД ФЕСТИВАЛЮ ХАРКІВ

ДЕНЬ #1

ДЕНЬ #2

ДЕНЬ #3

ФЕСТИВАЛЬ FRONTIER KHARKIV

ПОДІЇ

У програмі FRONTIER VR Art Festival:

  •  Виставка у Артхабі САМОКАТ, мистецтво у віртуальній та доповненій реальності
  •  Експозиції, що будуть інтегровані у місто та публічні простори за допомогою AR
  •  Шоу-кейси із використанням технологій в культурі
  •  Перформанси й зустрічі з митцями,
  •  Екскурсії виставкою,
  •  Виступи віджеїв, VR-вечірка
  • У рамках події в публічних просторах Харкова можна буде побачити 8 арт-об’єктів. 

ЛОКАЦІЯ ФЕСТИВАЛЮ

Фестиваль має безліч активностей й ми очікуємо багато зацікавлених дізнатись про мистецтво та віртуальну реальність. Тому для того, щоб ми розуміли навантаження на програму подій, важливо зареєструватись, аби комфортно провести час на фестивалі, потрапити на воркшопи та роздивитись експозицію:

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ