Фестиваль мистецтва та віртуальної реальності FRONTIER В Києві

20 — 22 вересня в Києві відбудеться FRONTIER — фестиваль про мистецтво та віртуальну реальність. Також фестиваль пройде 4 — 6 жовтня у Харкові
Проект задуманий як щорічна подія, що відбувається в різних містах країни та працює з однією важливою для українського суспільства темою в кількох секторах мистецтва та культури. Цьогорічна тема Reforming space: “New monuments” говорить про те, як технології та мистецтво взаємодіють із простором, доповнюють матерію міста та створюють спільний досвід для містян.

Цьогорічна тема — Reforming space: “New monuments”

ПОДІЇ

У програмі FRONTIER VR Art Festival: виставка в Центрі сучасного мистецтва М17, мистецтво у віртуальній та аугментованій реальності, експозиції, що будуть інтегровані у місто та публічні простори за допомогою AR, шоу-кейси із використання технологій в культурі, перформанси й зустрічі з митцями, екскурсії виставкою, виступи віджеїв й VR-вечірки.
У рамках події в публічних просторах Києва можна буде побачити 7 арт-об’єктів біля Історичного Музею, напроти Бібліотеки Вернадського, на бульварі Шевченка, в сквері на Либідській площі, на Печерьску неподалік пам’ятнику Пилипу Орлику, на перехресті із стадіоном Динамо та на одному з пустирів Троєщини. До створення виставок та експозицій у місті Києві запрошені 25 українських художників, серед яких: Олексій Золотарьов, Ілля Новгородов, Артем Волокітін, Костянтин Зоркін, Влас Бєлов, Петро Гронський, Віталій Кохан, Микола Малишко, Вартан Маркар’ян, Микита Кадан, Ксенія Гнилицька, Роман Мінін. 

ЕКСПОЗИЦІЯ «FRONTIER. NEW MONUMENTS»

20 вересня – 17 листопада.
В просторі Центру сучасного мистецтва М17, що виступив співорганізатором проєкту, буде презентовано виставку «Frontier. New Monuments», що об’єднає чотири унікальні експозиції в трьох реальностях: віртуальній, доповненій та матеріальній. Подібна виставка відбудеться в Україні вперше!
Виставка продовжить тему взаємодії міського середовища та міста, яке є територією сплавлення багатьох сенсів, культур, подій та потреб суспільства. І за допомогою віртуальної/аугментованої реальності та реальних арт-об’єктів, художники запропонують власне бачення сучасних мегаполісів та думку щодо того, як мистецтво може вплинути на містян. Відвідувачі зможуть познайомитися з VR–практиками цих художників та арт-об’єктами у цифровому середовищі громадських просторів міста.
Крім того, спеціально для проєкту Frontier буде представлено 5 нових скульптур українських сучасних митців – Василя Грубляка, Віталія Кохана, Олега Капустяка, Віталія Протосені та Петро Гронського, що продовжують дослідницьку діяльність M17 Sculpture Project, який був започаткований з метою сприяння розвитку тривимірного мистецтва в Україні.
Години роботи центру: вівторок–неділя, з 11:00 до 21:00, понеділок – вихідний.Вхід на виставку: 100 грн – для дорослих, 70 грн – для школярів, студентів і пенсіонерів.
Адреса: Центр сучасного мистецтва М17, вул. Антоновича 102-104, м. Київ

ЛОКАЦІЯ ФЕСТИВАЛЮ

FRONTIER VR ART FESTIVAL KYIV

Фестиваль має безліч активностей й ми очікуємо багато зацікавлених дізнатись про мистецтво та віртуальну реальність. Тому для того, щоб ми розуміли навантаження на програму подій, важливо зареєструватись, аби комфортно провести час на фестивалі, потрапити на воркшопи та роздивитись експозицію:

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ