Проєкт продовжить виставка «Frontier. New Monuments», що триватиме до 27 жовтня. В артхабі презентовано чотири унікальні експозиції в трьох реальностях: віртуальній, доповненій та матеріальній. 
КАТЕРИНА РАЙ — куратока проєкту
«Я вважаю, що мистецтво, яке здатне змінювати суспільство, пропонувати йому позитивні трансформації — це мистецтво, що робить свій вклад у майбутнє. Тому ми й організовуємо цю подію для країни, де віртуальний світ і світ мистецтва стикаються та утворюються нові сенси і нові форми художніх висловлювань».
КОКЛОНСЬКА ОКСАНА — директорка АртХаб САМОКАТ
«Світ не змінюється, змінюємо його ми. Від того, яку картину світу малюємо сьогодні, залежить наше завтра. Наше майбутнє — це «сьогодні» наступних поколінь. Frontier про майбутнє і про те, яким воно може бути».
Адреса: АртХаб САМОКАТ, вул. Маршала Бажанова, 28, м. Харків

Цьогорічна тема — Reforming space: “New monuments”

ЕКСПОЗИЦІЯ #ХАКАТОН

В липні за результатами open call проєкту Frontier до участі у хакатоні в Києві та Харкові було відібрано 33 митця. Хакатон — це дводенне занурення в самостійну або командну роботу з використанням комп’ютерів і шоломів віртуальної реальності для того, щоб реалізувати мистецькі проєкти. Для більшості учасників хакатон став першою спробою провзаємодіяти із сучасними технологіями та зробити арт з їх допомогою. 
Митці та скульптори, VR-художники та 3D спеціалісти, аніматори та дизайнери, урбаністи та куратори працювали дві доби над втіленням своїх ідей у віртуальній реальності. 
8 робіт учасників Хакатону представлено на виставці в Артхабі до 27 жовтня. 
Художники: Аліна Костікова, Дарина Фес, Іван Кабаненко, Олександр Мамон та Андрій Волгін, Павло Блінохватов, Світлана Житня, Факш Діана та Шиман Катерина, Ганна Мананкіна.

ЕКСПОЗИЦІЯ #ЛАБОРАТОРІЯ

Представлені в експозиції  #Лабораторія роботи є результатом двомісячної співпраці художників, урбаністів та 3D спеціалістів. Вони працювали над створенням арт-об’єкту, який у вигляді доповненої реальності інтегрували в громадські простори Києва та Харкова.
Ці 15 об’єктів можна побачити в доповненій реальності (AR) в громадських просторах Києва та Харкова за допомогою додатку на сайті www.frontierfest.com.ua. На виставці в артхабі «Самокат» проєкти художників представлені у VR. VR та AR досвіди стали можливими завдяки колаборації студії Immersense та дванадцяти українських художників. 
Художники: Артем Волокітін, Вартан Маркар’ян, Віталій Кохан, Влас Бєлов, Ілля Новгородов, Костянтин Зоркін, Ксенія Гнилицька, Микита Кадан, Микола Малишко, Олексій Золотарьов, Петро Гронський, Роман Мінін.

ЕКСПОЗИЦІЯ #СПЕЦПРОЄКТ

В експозиції спецпроєкту зібрано роботи художників, які не працювали на хакатоні та лабораторії, але роботи яких відібрано кураторкою Катериною Рай для презентації роздумів та досвідів українських художників на тему взаємодії реального та віртуального просторів.
Художники: Сергій Ніжинський; Франсуа Вотьє та ARTE Découverte (Французький Інститут в Україні), Тая Кабаєва, Микита Шалений та Михайло Алексеєнко.
Спеціально для проєкту Frontier представлено 6 робіт в фізичному просторі від таких митців: Віталій Кохан, Костянтин Зоркін, Ганна Мананкіна, Михайло Алексеєнко, Ксенія Гнилицька та Сергій Ніжинський.

AR - ЕКСПОЗИЦІЯ В МІСТІ

В публічних просторах Києва та Харкова містяни знайдуть експозиції, що інтегровані у місто за допомогою AR. Для цього треба скористатися додатком, що  доступний до завантаження у Play Market та Аpple Store та QR-кодом, що є на локаціях.