Тренінг для медіа-митців

Тренінг «Активні громадяни для медіа митців» буде присвячено набуттю навичок міжкультурного діалогу й мережевого співробітництва, поглибленню знань про місцеву громаду, а також національні та глобальні громади, формуванню навичок впровадження соціальних дій на користь власної громади.
Результатом тренінгу стануть проекти на стику соціальних та медіа технологій спрямованих на побудову діалогу у громадах, розбудову відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, використовуючи засоби медіа мистецтва.

Британська Рада здійснюватиме часткове фінансування проектів, які будуть подані учасниками тренінгу та відібрані менеджерами програми «Активні громадяни» Британської Ради.
Бажаючим взяти участь у тренінгу у Києві необхідно заповнити реєстраційну форму до 30 липня 2019 року. Результати відбору будуть повідомлені всім учасникам, які були відібрані до участі електронною поштою до 31 липня 2019 року.

Партнерські організації: Frontier — VR Art Festival, Carbon, Congress of Сultural Activists / Конгрес Активістів Культури, Active Citizens Ukraine, British Council Ukraine

Добавить комментарий